Veikla

Konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse“. Saugiai ir kūrybingai sukurtas „Šviečiančių moliūgų takas“.

VALSTYBĖS BIUDŽETO LĖŠŲ NAUDOJIMO PROJEKTUI ĮGYVENDINTI PAGAL NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ IR BENDRUOMENINĖS VEIKLOS STIPRINIMO 2020 METŲ VEIKSMŲ PLANO ĮGYVENDINIMO 1.1.5 PRIEMONĘ „STIPRINTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ SAVIVALDYBĖSE“ ĮGYVENDINTO PROJEKTO PRISTATYMAS

      Iš turimų statybinių medžiagų suremontuota viena Lieplaukiškių draugijos patalpa, kurioje bus vykdomos įvairios veiklos. Sutvarkytoje patalpoje ant langų pritvirtinti roletai, jaukiai ir asmeninei erdvei sukurti. Įgyvendinat projektą dalyvavo savanoriai, kurie padėjo sumontuoti ir pritvirtinti roletus. Įvairiems papildomiems darbams atlikti (dažymas, valymas it kt.) buvo įtraukti jauni žmones, kurie mielai sutiko talkinti projekto metu. Lieplaukiškių draugijos patalpose vyksta: Šeimų klubo veikla, Bočių susitikimai, šventinių datų paminėjimai ir kt. renginiai. Todėl labai malonu, kad patalpos yra jaukios, atnaujintos ir tvarkingos.

„Sveiks kraštieti!“

Rugpjūčio mėn. 15 d. suorganizuota kraštiečių šventė „Sveiks kraštieti! Šventė prasidėjo šventomis mišiomis Lieplaukės parapijos bažnyčioje. Organizuojant kultūrinę renginio dalį dalyvo Ryškėnų kultūros centro meno kolektyvai,  kolektyvai iš kitų kaimo bendruomenių. Konsertavo vokalinis ansamblis „Žarija“, pagyvenusių žmonių ansamblis „Pilnatis“, merginų vokalinis trio, vokalinis kvartetas „Fuga“, liaudiškos muzikos kapela „Čia ir dabar“, Mitkaičių moterų šokių kolektyvas, gegužinėje šventės dalyvius linksmino ansamblis „Užkūtės“. Visi galėjo išbandyti savo laimę loterijoje be pralaimėjimų. Vaikai galėjo mėgautis batuto pramoga nemokamai. Veikė lauko kavinė, kuri pakvietė visus šventės dalyvius skaniai pasivaišinti. Sportinės rungtys buvo organizuojamos linksma, nuotaikinga  ir paprasta forma, kad rungtyse galėtų dalyvauti jaunas ir senas šventės dalyvis. Laimėtojai buvo apdovanoti medaliais. Dalyviai buvo kviečiami išbandyti saugos diržų įrenginius, leidžiančius patirti kas nutinka automobiliui apsivertus aukštyn ratais ar susidūrus su kliūtimi važiuojant net ir visai nedideliu greičiu. Šventės pabaigą vainikavo fejerverkai.

Dėkojame šventės rėmėjams ir partneriams: Telšių rajono savivaldybei, Ryškėnų kultūros centrui, Lieplaukės bendruomenei, Ryškėnų sporto klubui ir visiems geriems žmonėms už financinę ir kitokią paramą.